Tüm Kategoriler
Sepet 0
Sepette ürün yok.

Kalite Anlayışımız Ve Kurumsal Stratejimiz;

 

YUNUS EMRE KİMYA Tekstil,Deri,Metal,Gıda,Kozmetik ve diğer çeşitli sanayi dallarına özel kimyasal maddeler üretmek,gerektiğinde tedarik etmek bu çalışmalarını AR&GE çalışmaları ile tercih edilir ve kullanılabilir hale getirmek amacı ile kurulmuştur.

Tecrübe,yenilik,güvenilirlik ve esneklik misyonumuzun ve kalitemizin göstergesidir. İyi müşteri ilişkileri firmamızın önceliğidir. 

 

Vizyonumuz;

Yunus Emre Kimya olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kimya sektöründe Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketleri arasında yer almak gelecek planımız olmuştur.


 

Misyonumuz;

Takım ruhunu, bilincini, ulusal ve uluslar arası müşteri memnuniyetini canlı tutarak standart kalitede çevre dostu optimum maliyette ürünler üretip siparişleri istenen zamanda ve miktarda müşteriye ulaştırmak. Eğitimli personel ile müşteri problemlerine kalıcı ve kesin çözüm teknikleri geliştirerek uygulamaktır.

 

Kurumsal Yönetim Anlayışımız;

Bizler, YUNUS EMRE KİMYA olarak , kurumsal değerlerimize bağlı oluşturduğumuz stratejinin başarısına inanıyoruz.Hedefimiz müşterilerimizin, bayilerimizin ve tedarikçilerimizin “ilk tercihi” olmaktır.Yöneticilerimiz ve takım arkadaşları bu düşünce ile hareket eder,çalışmalarımızda müşteri memnuniyetini esas alırız. Yenilikçi düşünceyi teşvik eder takım çalışmasını destekler ve çalışanlarımızın katkılarına değer veririz.

Amacımız,müşterilerimize kaliteli ve değer yaratan ürünler sunmaktır.Hedefimiz,bir yandan müşterilerimize değer yaratırken diğer yandan da etkin bir organizasyon yapısı ile kârlı bir büyüme sağlamaktadır. Dolayısıyla istikrarlı bir işletmenin prensipleri ışığında YUNUS EMRE KİMYA her yönüyle “ Mükemmel ” bir organizasyon yapısı ile hareket eder.

Bizler kaliteye olan yaklaşımımızı sürdürmekte kararlıyız. YUNUS EMRE KİMYA prensip olarak Pazar beklentilerini ve müşteri memnuniyetini esas alan bir kurumdur. Yenilikçi ürünler geliştirerek hayatınızda daha konforlu yaşam sağlayacak ürünler sunmaya devam edeceğiz.

Eğitimli ve prenzantabl satış ekibimiz ile beraber siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye her zaman hazırız.


 

Önceliklerimiz;
 

Ürünlerimizi su kaynaklarının kalitesini bozmayacak şekilde tasarlıyoruz böylelikle su ve atık su konusunda üzerimize düşeni yapıyoruz

Sağlık ve güvenlik konusunda çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tüketicilerin sağlığına ve güvenliğine her zaman en büyük önceliği veriyoruz.

Hammadde tüketimini ve atık madde üretimini azaltmak için doğal kaynakları koruyan üretim teknikleri uyguluyoruz.Formüllerimizin verimini her geçen gün arttırıyor ve bu sayede siz değerli müşterilerimizin ürünlerimizin kullanması ve uygulaması sırasında gereken miktarı azaltıyoruz. Ekolojik, ekonomik ve sosyal amaçlara uygun olan her yerde yenilenmesi mümkün hammaddeler kullanıyoruz. Böylece doğal kaynakların dünya genelinde korunmasına katkıda bulunuyoruz.

Firmamızda adil istihdam koşullarında iş imkanları yaratıyoruz çalışanlarımıza ve müşterilerimize eğitimler veriyoruz. Ayrıca çalışanlarımızın sosyal görevler üstlenmelerini teşvik ediyoruz

icon

E-Bültenimize Abone Olun!

Kampanyalardan ilk siz haberdar olun.